71 313 90 39

Wartości

Zaoszczędź czas i pieniądze

Skontaktuj się z nami już na etapie planowania inwestycji. Doradzimy Ci jakie rozwiązania wybrać. Pomożemy załatwić wszystkie formalności.

Zadzwoń lub napisz

tel. 71 3139039

email: biuro@avit.pl

Jesteśmy firmą rodzinną i to determinuje wartości, na których opieramy naszbiznes. Najważeniejsze są dobre relacje, pozytywne nastawienie i pasja do pracy. Ponadto kluczowymi wartościami są:
 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Dbamy o to, aby nasi pracownicy, podwykonawcy i inne osoby uczestniczące w realizacji inwestycji byli bezpieczni. W tym celu wprowadziliśmy procedury mające zapobiec występowaniu wypadków. Stosujemy nowoczesne technologie i sprzęt zmniejszające zagrożenia dla ludzi podczas wykonywania prac budowlanych.
 

Jakość

Stworzyliśmy wewnętrzny system zarządzania jakością. Na każdym etapie realizacji dbamy o to, aby prace były prowadzone w oparciu o wysokie standardy. Wysoka jakość jest też zasługą naszych dostawców matriałów oraz sprawdzonych pdowykonawców. Kupujemy tylko dobre materiały budowlane pochodzące ze sprawdzonego źródła.
 

Odpowiedzialność

Jako firma rodzinna dbamy o wysokie standardy prowadzenia biznesu, a także dobre relacje z naszymi pracownikami, kontrahentami i klientami. Jesteśmy częścią lokalnej społeczności i angażujemy się w jej życie. Wspomagamy instytucje, fundacje i stowarzyszenia. Uczestniczymy w lokalnych wydarzeniach.

Podejmujemy świadome działania mające na celu dbanie o środowisko naturalne m.in. poprzez:

 • unikanie stosowania materiałów negatywnie oddziałujących na glebę, powietrze i wodę
 • właściwą segregacji odpadów budowlanych i ich transport na odpowiednie składowiska
 • kontrolę, aby na naszych budowach pracował sprawny sprzęt
 • doprowadzenie terenu budowy po zakończeniu prac do stanu poprzedniego lub nawet lepszego (dodatkowe nasadzenia)
 • ograniczenie wycinki drzew i ich właściwą ochronę w trakcie prac
   

Doskonałe zarządzanie

Doskonałe zarządzanie to doskonała organizacja pracy, a także radzenie sobie z tym, co nieprzewidywalne. W zarządzaniu naszymi projektami stosujemy metodę łańcucha krytycznego, która umożliwia nam śledzenie postępu prac, a także odpowiednio wczesną reakcję na zagrożenia.

W skrócie wygląda to tak:

 1. Po wizycie u klienta, przygotowujemy dobry harmonogram prac. Określamy w nim nie tylko, co trzeba zrobić, ale także pokazujemy zależności między wszystkimi zadaniami.
 2. Określamy niezbędne zasoby.
 3. Ustalamy bufor czasowy projektu.
 4. W trakcie realizacji prac pracownicy regularnie raportują nam, co kilka godzin ile czasu zostało im do zakończenia danego zadania. Na tej podstawie tworzymy tzw. „fever chart” , czyli wykres stanu projektu, który obrazuje zużycie bufora czasowego. W zależności od stanu projektu podejmujemy lub nie działaniausprawniające.