71 313 90 39

Referencje

Zaoszczędź czas i pieniądze

Skontaktuj się z nami już na etapie planowania inwestycji. Doradzimy Ci jakie rozwiązania wybrać. Pomożemy załatwić wszystkie formalności.

Zadzwoń lub napisz

tel. 71 313 90 39

email: biuro@avit.pl

Centrum Usług Komunalnych Strzelin

"Roboty budowlane zostały wykonane w sposób bardzo solidny, rzetelny, terminowy i profesjonalny, a roboty instalacyjne prowadzone były w sposób nieuciążliwy dla osób pracujących w tym obiekcie, co pozwala nam rekomendować Firmę AVIT sp. z o.o. ze Strzelina jako godnego poleceni Wykonawcę"

Michał, Prestige Decor

"Firma Avit na nasze zlecenie wykonała budynek biurowo-usługowy w miejscowości Rzeplin. (...) Potwierdzamy, że firma Avit wykonała wszystkie prace prawidłowo, z należytą starannością, terminowo, zgodnie z zawartą umową. Posiada odpowiedni potencjał techniczny i finansowy do realizacji tego typu zadań. Polecamy AVIT sp. z o.o. jako wiarygodnego i rzetelnego wykonawcę inwestycji."

Robert, firma ROBEX

Rekomenduję firmę Avit sp. z o. o. jako rzetelną, solidną i w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania zada remontowo-budowlanych. Powierzone prace zostały zrealizowane zgodnie z umową, sztuką budowlaną i w określonych terminach. Doświadczonna kadra oraz potencjał technniczy i orgaizacyjny gwaratują wysoki poziom wykoaina usługui. Firma Avit jest goda poleceia przy realizacji zdań inwestycyjych.